Быть выше самого себя.

Графік складання заліку з переддипломної практики студентами IV курсу гр. ФЛ-11 та ФЛ-12

Склад комісії

Дата, час та місце заліку

06.05.2015 (середа)

Форсюк О.І.,

Голодний М.О.,

Романець В.М.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).
2. Додатків до звіту у вигляді виробничої програми цеху, технологічних інструкцій, креслень плану цеху та його ділянок, окремих одиниць технологічного устаткування, креслення виливка з елементами ливарної технології, монтажу модельних пліт та стрижневих ящиків і т. інше.
3. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками.
4. Підпису доц. Чайковського О.А. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи) для видання наказу по університету.