40. Если ты хочешь, чтобы тебе всегда угождали, прислуживай себе сам. (Франклин)

ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Неметалеві вкраплення і гази у ливарних сплавах»

Шановні колеги!

6–9 жовтня 2015 р. в Запорізькому національному технічному університеті кафедра «Машини і технологія ливарного виробництва» буде проводити ХІV Міжнародну науково-технічну конференцію «Неметалеві вкраплення і гази у ливарних сплавах»

Наукова тематика конференції:

• нові методи, методики дослідження і контролю неметалевих вкраплень і газів у сталях, чавунах і кольорових сплавах;
• роль неметалевих вкраплень у формуванні структури сталей і сплавів, їх вплив на властивості;
• морфологія неметалевих фаз у процесі виплавки, термічної обробки, деформації та експлуатації сталей і сплавів;
• модифікування та легування сталей і сплавів;
• нові технології виплавки, підвищення ступеню чистоти і властивостей сталей і сплавів;
• спеціальні методи металургії для одержання високоякісних сталей і сплавів;
• технології виробництва, властивості деформованих сталей і сплавів.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез. Учасники конференції за бажанням мають можливість опублікувати матеріали наукових досліджень в журналі «Нові матеріали і технології в металургії і машинобудуванні». Інформаційний лист.

Текстові матеріали надаються у електронному вигляді на електронну пошту ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).