196. Мудрость – это самая точная из наук. (Аристотель)

За матеріалами конференції «Перспективні технології, матеріали та обладнання в ливарному виробництві»

DSCN118921-25 вересня 2015 року в місті Краматорськ, Донецької області на базі Донбаської державної машинобудівної академії відбулася V міжнародна науково-технічна конференція «Перспективні технології, матеріали та обладнання в ливарному виробництві».
DSCN1194В конференції приймали участь керівники та провідні інженери промислових підприємств з ПАТ Новокраматорський машинобудівний завод та ПАТ «Енергомашспецсталь», м. Краматорськ, а також наукові співробітники, викладачі та аспіранти з інституту проблем матеріалознавства Національної академії наук України, м. Київ, Східноукраїнського університету ім. Даля, м. Северодонєцьк, Приазовського державного технічного університету, м. Маріуполь, Національного технічного університету «ХПІ», м. Харків,

DSCN1628

Національного університету України ім. Т. Шевченко, м. Київ, Національного університету харчових технологій, м. Київ, Національного технічного університету України «КПІ», м. Київ.
На конференції були представлені виробничі та фундаментальні перспективні розробки в галузі ливарного виробництва.
Для учасників конференції були проведені екскурсії на ПАТ «Енергомашспецсталь» та соляні шахти м.Соледар.