15. Кто кричит, того плохо слышно. (Народная мудрость)

Kонкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників FULBRIGHT FACULTY DEVELOPMENT PROGRAM.
Шановні Колеги!

Триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників FULBRIGHT FACULTY DEVELOPMENT PROGRAM.

ГАЛУЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
Fulbright Faculty Development Program: Проведення досліджень в університетах США від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати  участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом:
  • викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня;
  • кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту);
  • адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ;
  • журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи;
  • спеціалісти у сфері управління культурою;
  • працівники громадських організацій (НДО).
КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК – 1 ЛИСТОПАДА 2015
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА АНКЕТИ НА САЙТІ: http://www.fulbright.org.ua