Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

Подмечать главное.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Eкскурсія на "Interpipe steel"


    image 4Нарешті ми дочекались. Довгообіцяна екскурсія на справжній ливарний завод відбулася!  
    Від імені всіх студентів можу сказати, що це неймовірно. Одна справа, коли ти відвідуеш всі пари, сумлінно вивчаеш дисципліни, які є невід'ємною складовою твоєї майбутньої професії, уважно слухаєш викладачів, поглинаєш їх професійний  та життєвий досвід, та це все теорія, якою б цікавою вона не була. Зовсім інша справа, коли ти все бачиш своїми очима.
    imageМова йде про "Interpipe steel". Це найсучасніший ливарний завод на території України, відкритий у 2012 році. Оснащений власною електричною підстанцією, новітніми очистними системами, навіть арт проектами на території підприємства. Основною діяльністю  є виробництво, шляхом литва, заготівок для труб різного призначення.
    Коли бачиш готовий продук, навіть уявити не можешь яке обладнання застосовують, скільки людей контролюють сам процес роботи та  його якість.
    А насправді, це величезні цехи, оснащені італійським  ливарним обладнанням "Danieli": дугова сталеплавильна піч ( місткістю 186 тонн, кількість плавок в добу-27, температура електродуги -7000-7500^С), двухпозиційна установка піч-ковш ( місткість-160т, швидкість нагріву металу 4,7 ^С/мин, тривалість плавки 30-50 мин), кристалізатори та інші пристрої.
    Ще одною позивною та приємною характеристикою є те, що загальний штат співробітників складає всього 300 осіб, що говорить про те, що такий, здавалося б, трудомісткий, масштабний та відповідальний процес виконується максимально автоматизовано.
    Також, вразило те що чистота на підприємстві на найвищому рівні, хоча сам вид діяльності досить брудний, та супроводжується великим виділенням пилу.
    Отже, відвідавши " Interpipe steel", кожен з нас був дійсно вражений та відкрив для себе нове вікно на зустріч до своєї майбутної професії.
    Висловлюємо велику подяку керівництву нашої кафедри (ЛВЧКМ) за організацію такої цікавої та корисної ексрурсії!

  

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©