Студентам академічної групи ФЛ-41с | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

173. Природа – как фокусник: за ней нужен глаз да глаз. (Батлер)

Студентам академічної групи ФЛ-41с
Увага! Студентам академічної групи ФЛ-41с

До 25.15.2015 надайте, будь-ласка, інформацію щодо транслітерації імен та прізвищ англійською мовою (надати копію закордонного паспорту за його наявності) та перекладу тем дипломних робіт/проектів у вигляді заяв (бланк заяви, транслітерацію та переклад додано до листа). За відсутності таких заяв транслітерація імен та прізвищ буде виконана відповідно до постанови КМУ №55 від 27.01.2010 р., а переклад тем дипломних робіт/проектів буде виконаний викладачами англійської мови.

Заяви надати відповідальному за підготовку додатків до дипломів Лук'яненку І.В. (410-9).

З повагою, відповідальний за підготовку додатків до дипломів кафедри ЛВЧКМ Лук'яненко І.В.

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©