Понимать, что у мира должен быть исток.

До уваги науково-педагогічних та наукових працівників! Відкрито реєстрацію на тренінг «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях»

26 лютого 2016 року у залі Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться одноденний тренінг (з 9:00-18:00) для науково-педагогічних та наукових працівників, а також аспірантів на тему «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях».

Захід відбудеться за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні.

Спікери: іноземні дослідники-учасники програми Фулбрайт в Україні та вітчизняні науковці, які мають досвід таких публікацій.

Учасники тренінгу дізнаються, як шукати якісні видання та подавати публікації, які є вимоги до оформлення робіт, які є західні стандарти академічного письма та ін.

Мови тренінгу: українська та англійська.

Для реєстрації  заповніть, будь ласка, форму:  http://bit.ly/1R3URAL (кількість учасників обмежена)

Програма тренінгу буде надіслана на електронну адресу, вказану Вами при реєстрації.

Контакти для надання додаткової інформації: Чубко Аліна Сергіївна, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .