Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

78. Не думай, что другие думают так же, как ты.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Програми «ЕРАЗМУС +» за якими відкрито конкурс в НТУУ «КПІ»

Шановні колеги,

Надсилаємо Вам інформацію стосовно нових проектів кредитної мобільності (обмін) програми «ЕРАЗМУС +» за якими відкрито конкурс в НТУУ «КПІ»:

Проект з Університетом Гронінген (Нідерланди). Для бакалаврів, магістрів, адміністративних співробітників та науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ»! Для студентів навчання відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року. Для адміністративних співробітників стажування може відбутися у будь-який період (тривалість один тиждень) до травня 2017 року.

У адміністративного співробітника або науко-педагогічного працівника НТУУ «КПІ» є можливість взяти участь у ERASMUS + Staff Week (травень 2016 року. The week is scheduled to take place 23-27 May 2016 and will focus on the implementation of the ECHE principles. The focus group therefore is mainly international relations officers (and/or educational policy officers). Або якщо кандидат зацікавлен у проходженні стажування у конкретному відділі/офісі/підрозділі Університету Гронінгену, він/вона може звертатися безпосередньо до відділу/офісу/підрозділу у якому зацікавлені, для встановлення контакту та отримання згоди прийняти кандидата у рамках проекту обміну.

Навчання/стажування за обміном за напрямами:

Humanities / Languages;

Natural Sciences;

Education Science.

Деталі за проектом   http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/244-university-of-groningen

               Кінцевий термін подачі документів 28 березня 2016 року!

Проект з  Сілезьким університетом технологій (Польща). Для аспірантів НТУУ «КПІ» занаступними напрямами:

Engineering and engineering trades; 

Environment;

Mathematics and statistics; 

Management and administration

Навчання відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року.

Деталі за проектом   http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/262-silezkyi-universytet-tekhnolohii

Кінцевий термін подачі документів 28 березня 2016 року!

Проект з Лейденським університетом (Нідерланди). Для бакалаврів, магістрів, аспірантів та науково-педагогічних працівників хіміко-технологічного факультету НТУУ «КПІ».

Навчання для студентів відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року; стажування для викладачів може відбутися у будь-який період (тривалість 10 днів) до травня 2017 року.

У науково-педагогічного працівника є можливість прочитати лекції (щонайменше 8 годин на тиждень) у приймаючому факультеті. Для отримання згоди від відповідного факультету кандидат повинен зв’язатися з відповідальною особою міжнародного офісу відповідного факультету та узгодити перелік курсів та план стажування.

Деталі проекту за посиланням   http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/259-leidenskyi-universytet

Кінцевий термін подачі документів 28 березня 2016 року!

Проект з Міланською політехнікою (Італія). Для аспіранта за напрямом «Engineering”. Навчання протягом одного року починаючи з травня 2016 року.

Деталі проекту за посиланням   http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/247-politecnico-di-milano

Кінцевий термін подачі документів 28 березня 2016 року!

З повагою,
Т.С. Кучинська
Начальник відділу академічної мобільності студентів
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут"
тел. +38 044 204 99 55
mobilnist.kpi.ua   

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©