Семінар "Інноваційне підприємництво" | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Замечать невидимое.

Семінар "Інноваційне підприємництво"

Шановні колеги !

За підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні 24 березня 2016 року в НТУУ «КПІ» відбудеться семінар за темою: "Інноваційне підприємництво".

Захід проводитимуть тренери Агенції з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Ізраїлю (МАШАВ) та Міжнародного учбового центру «Кармель» ім. Голди Меїр (МСТС), пані Катерина Руденко та пані Наталія Мазор.

Місце проведення заходу: Зала засідань Адміністративної ради, корпус №6.
Час проведення заходу: з 14:30 до 15:50.

До участі в семінарі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти.

Програма заходу:
- презентація МАШАВ (Агенції з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Ізраїлю) та МСТС (Міжнародного учбового центру «Кармель» ім. Голди Меїр);
- коротка лекція (тренінг) з нетворкінгу (для тих, хто має, або планує мати свій власний бізнес);
- огляд програм МАШАВ та МСТС з розвитку підприємництва.

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©