65. Хорошо спланировано – наполовину сделано.

Семінар "Інноваційне підприємництво"

Шановні колеги !

За підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні 24 березня 2016 року в НТУУ «КПІ» відбудеться семінар за темою: "Інноваційне підприємництво".

Захід проводитимуть тренери Агенції з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Ізраїлю (МАШАВ) та Міжнародного учбового центру «Кармель» ім. Голди Меїр (МСТС), пані Катерина Руденко та пані Наталія Мазор.

Місце проведення заходу: Зала засідань Адміністративної ради, корпус №6.
Час проведення заходу: з 14:30 до 15:50.

До участі в семінарі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти.

Програма заходу:
- презентація МАШАВ (Агенції з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Ізраїлю) та МСТС (Міжнародного учбового центру «Кармель» ім. Голди Меїр);
- коротка лекція (тренінг) з нетворкінгу (для тих, хто має, або планує мати свій власний бізнес);
- огляд програм МАШАВ та МСТС з розвитку підприємництва.