101. Дурак никогда не заходит в тупик, потому что там полно умных.

Спільні дослідженя з Німеччиною

Минулого тижня наша кафедра з радістю зустрічала гостей з Німеччини, не простих гостей, а гостей спорідненої професії – ливарників. Аспірант Магдебурзького університету Отто фон Геріке Мартін Ліпе та доктор Інгольф Бем приїхали до нашого університету ознайомитися з обладнанням та можливостями проведення подальших досліджень на базі кафедри ливарного виробництва та оглянути університет і кампус. Перший день був насичений, в рамках якого ми провели екскурсії факультетом: нашими лабораторіями для мікроструктурних досліджень справили на німця приємне враження, а дзвін дзвонів з сірого та високоміцного чавунів, виготовлених на кафедрі нагадав Мартіну про його минуле дослідження для старішої в світі компанії, яка займається виготовленням унікальних роялів «Stainway». На наступний день у нас була запланована лекція з невеличкою презентацією для студентів - ливарників про Магдебургський університет та досліди, якими займається безпосередньо Мартін. Після прослуханої лекції студенти винесли одне резюме – треба вчити англійську мову задля кращого розуміння та інтеграції у Європейське середовище. Також було відвідано музей «КПІ», в якому наочно побачили велич та різноманіття винахідників, які навчалися, працювали та робили дослідження в нашому університеті.

IMG 20160525 135610DSCN3737