Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

176. Стать отцом совсем легко. Быть отцом, напротив, трудно. (В.Буш)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Проект з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA

Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома інформацію з приводу проекту з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA (Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications) Університету Лотарингії (Франція) в рамках проекту кредитної мобільності програми Еразмус +.

Наразі, терміново шукаємо аспірантів НТУУ «КПІ» для участі у проекті кредитної мобільності з Вищою школою Мін Нансі (1 аспірант/6 місяців) та з науково-дослідним інститутом LORIA Університету Лотарингії (Франція) (1 аспірант/один навчальний рік).
За даним проектом аспіранти зможуть поїхати на стажування в рамках фінансуванням програми ЕРАЗМУС+.

Напрями стажування за обміном:

  • Computer sciences, IT & Applied Mathematics
  • Algorithms: computation, image processing and geometry
  • Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics
  • Networks, systems and services
  • Energy, Industrial Engineering
  • Material Science & Engineering


Перелік запропонованих тем, в рамках вказаних напрямів та більш детальну інформацію Ви зможете знайти у додатку.

Також шукаємо студентів для участі у проекті кредитної мобільності з Вищою школою Мін Нансі (4 магістра/один семестр/ французька мова/ напрям engeneering) та з науково-дослідним інститутом LORIA Університету Лотарингії (5 магістрів / англійська мова / один семестр / проведення досліджень над власним проектом / напрям computer scienes)

Детальніше про проект Ви зможете ознайомитися за посиланням  http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/252-universit-de-lorraine-mines-nancy.

Потенційні кандидати мають зареєструватись за посиланням:   https://docs.google.com/forms/d/1AAhEMJnbWVa0aq21mf7P-twqWlrPU4FStmjPddGHUtA/viewform?c=0&w=1

Якщо у Вас є запитання, будь-ласка, звертайтеся за Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за тел. +38 044 204 99 55.

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©