Проект з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

31. Научись слушать и ты сможешь извлечь пользу даже из тех, кто говорит плохо. (Плутарх)

Проект з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA

Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома інформацію з приводу проекту з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA (Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications) Університету Лотарингії (Франція) в рамках проекту кредитної мобільності програми Еразмус +.

Наразі, терміново шукаємо аспірантів НТУУ «КПІ» для участі у проекті кредитної мобільності з Вищою школою Мін Нансі (1 аспірант/6 місяців) та з науково-дослідним інститутом LORIA Університету Лотарингії (Франція) (1 аспірант/один навчальний рік).
За даним проектом аспіранти зможуть поїхати на стажування в рамках фінансуванням програми ЕРАЗМУС+.

Напрями стажування за обміном:

• Computer sciences, IT & Applied Mathematics
  • Algorithms: computation, image processing and geometry
  • Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics
  • Networks, systems and services
  • Energy, Industrial Engineering
  • Material Science & Engineering

Перелік запропонованих тем, в рамках вказаних напрямів та більш детальну інформацію Ви зможете знайти у додатку.

Детальніше про проект Ви зможете ознайомитися за посиланням  http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/252-universit-de-lorraine-mines-nancy.

Потенційні кандидати мають зареєструватись за посиланням:   https://docs.google.com/forms/d/1AAhEMJnbWVa0aq21mf7P-twqWlrPU4FStmjPddGHUtA/viewform?c=0&w=1

Якщо у Вас є запитання, будь-ласка, звертайтеся за Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за тел. +38 044 204 99 55.

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©