62. Мыслить по шаблону – вернейший способ завалить дело.

Ініціативний комплексний проект"Платформа"

Шановні колеги!

Під егідою Аерокосмічного товариства університету започатковано ініціативний комплексний проект"Платформа". Для участі в проекті запрошуються всі науковці, викладачі та студенти університету, а також інших наукових закладів.
У додатках наведено початковий перелік науково-технічних завдань відповідних проблем проекту та приблизний розподіл задач в межах компетенції підрозділів університету.
Увага!  Заповнювати на конкретного виконавця проекту (автора).
P.S. Обов'язковою умовою виконання проекту є залучення студентів до рішення задач проекту в рамках розрахункових, курсових, дипломних та магістерських робіт.
До обговорення проекту запрошуються всі бажаючі.
Пропозиції та зауваження надсилати на пошту експертної групи проекту:
додаткова Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду