Ініціативний комплексний проект"Платформа" | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Скромное стояние позади, чтобы…больше видеть.

Ініціативний комплексний проект"Платформа"

Шановні колеги!

Під егідою Аерокосмічного товариства університету започатковано ініціативний комплексний проект"Платформа". Для участі в проекті запрошуються всі науковці, викладачі та студенти університету, а також інших наукових закладів.
У додатках наведено початковий перелік науково-технічних завдань відповідних проблем проекту та приблизний розподіл задач в межах компетенції підрозділів університету.
Увага!  Заповнювати на конкретного виконавця проекту (автора).
P.S. Обов'язковою умовою виконання проекту є залучення студентів до рішення задач проекту в рамках розрахункових, курсових, дипломних та магістерських робіт.
До обговорення проекту запрошуються всі бажаючі.
Пропозиції та зауваження надсилати на пошту експертної групи проекту:
додаткова Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©