75. Легко быть великаном, когда вокруг тебя карлики.

Українсько–японський семінар «Дослідження з Японією та в Японії»

Шановні колеги!

23 вересня 2016 року Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством освіти, культури, науки і техніки Японії, з Посольством Японії в Україні та із Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проводить спільний українсько–японський семінар «Дослідження з Японією та в Японії» (Japan-Ukraine Seminar on Science and Technology Cooperation ”Research with/in Japan”).

На семінарі запланована презентація стипендіальних програм підтримки наукових стажувань в Японії за програмою JSPS (Japan Society for the Promotion of Science), програм співробітництва та обміну науковцями України та Японії, обговорення перспектив подальшого двостороннього науково-технічного співробітництва України і Японії.

Семінар проводиться англійською мовою на базі НТТУ «КПІ»

(Увага! Cемінар буде проведений у Великій фізичній аудиторії, корпус №1, з 13:00 до 17:00).

Запрошуємо вчених, аспірантів, магістрантів і студентів, зацікавлених в науковій співпраці з Японією, до участі в семінарі.

Програма семінару.

Реєстрація учасників семінару проводиться оргкомітетом НТТУ «КПІ»:
(Поліщук Є.І. (тел.: +38 (044) 204-91-99, факс. +38 (044) 236-09-92, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ),
Луговська К.О. (тел.: +38 (044) 236-69-79, факс.: +38 (044) 204-80-48, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )