Уклоняться от споров и не задевать ничьи интересы.

Студенти ливарники на екскурсії ПАТ «Червона зірка»

DSCN424630 вересня вже вдруге провідні підприємства міста Кропівницький радо вітали студентів та викладачів інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

Ранішній підйом та довга дорога не знизили градусу вражень від відвідань найкращого сільськогосподарського концерну України ПАТ «Червона зірка».

Першим підприємством була «Гідросила», яка займається розробленням та виготовленням гідрообладнання найвищого світового ґатунку з використанням високоефективних технологій, кваліфікованого персоналу та злагодженості всього виробничого комплексу.

kolaj

DSCN4429Саме це і побачили студенти та викладачі відвідавши ливарний цех, який спеціалізується на виробництві алюмінієвих виливків високої точності та якості. Цех має в арсеналі унікальне роботизоване обладнання машин лиття під тиском та ділянку кокільного лиття. Чисті теплі корпуси, дуже смачна їдальня, з приємними цінами, атмосфера спокою та затишку притаманні підприємству нової сучасної формації.

Наступним підприємством був «Металіт» підприємство з більш ніж віковою історією, переорієнтовано на сучасний лад, яке займається виготовленням виливків будь якої складності для сільськогосподарського комплексу, гідравліки, автомобілебудування та залізничного транспорту та має всі міжнародні стандарти якості ливарної продукції.

Сучасна формувальна лінія, виготовлення стрижнів на сучасних автоматах, плавильне відділення на п’ять печей, очисні відділення та фінішних операцій і звичайно високоякісні лабораторії для контролю якості, сказати що це унікально, нічого не сказати, такого нажаль в Україні ніде не має.

DSCN4470А ми завдяки дуже декоративному підходу керівництва холдингу змогли наочно побачити діючий виробничий процес роботи заводу, поспілкуватися з його робітниками та ознайомитися з умовами праці в ливарному цеху нової формації.

Наприкінці дня було відвідування ярмарки сільхозтехніки, де було продемонстровано і виставлено на продаж готовий продукт заводу «Червона зірка» та інших закордонних підприємств.

Студенти та викладачі щиро вдячні керівництву ПАТ «Червона зірка» за надану можливість у відвіданні підприємств та Гурії Ірині Мірановні за організацію поїздки.