156. Успех – это успеть. (М.Цветаева)

Графік захисту переддипломної практики студентів 6-го курсу

Графік складання заліків студентами VI курсу гр. ФЛ-51c з переддипломної практики ОКР спеціаліст

Склад комісіїДата, час та місце заліку

28.10 п’ятниця

Голодний М. О.

Масюк Є. Є.

Савченко С. В.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Додатків до звіту у вигляді заповненого щоденника практики, виробничої програми цеху, технологічних інструкцій, креслень плану цеха та його ділянок, окремих одиниць технологічного устаткування, креслення виливка з елементами ливарної технології, монтажу модельних плит та стрижневих ящиків і т. інше.

3. Підпису доц. Шейка О.І. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету.

4. Підпису доц. Лютого Р.В. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи) для видання наказу по університету.

5. Методички з програмою переддипломної практики.

6. Підпису Фесенко К.В. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту в електронному вигляді з переддипломної практики                ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

7. Відомість з заліку здається до деканату у п’ятницю 04.11.2016р.