88. Верная мысль, если ее часто повторяют, теряет силу. (А.Моруа)

Полтавський турбомеханічний завод

nicmasЗміни які відбуваються в країні, відображаються і на нашій промисловості, заводи з віковою історією стають на нові рейки, а молодість і завзятість керівництва підприємств переорієнтовує і виводить на новий рівень існуючі технології. Цей неминучий процес змін на краще і побачили співробітники кафедри «Ливарного виробництва чорних і кольорових металів» після відвідування «Полтавського турбомеханічного заводу», який є значущою частиною концерну «Nicmas».

Відразу ж на вході до адміністративної будівлі заводу бачимо невеличкий витвір мистецтва, табличку з логотипом концерну, спроектовану і зроблену робітниками заводу. Тепло, затишно, комфортно – це умови, в яких працює інженерний штат, по-домашньому смачна столова за мізерну платню, у всьому цьому відчувається турбота і піклування. Злагодженість виробництва на кожному етапі показує міць і масштабність розвитку ливарного виробництва на заводі.

Багато чого планується зробити по благоустрою та облаштуванню заводу, вирішити технічні та технологічні задачі, омолодити колектив, встановити та налаштувати нове обладнання, та певність в цьому є поки на чолі цього підприємства будуть такі завзяті керівники, як Дмитро Іванович Кассай, все буде гаразд і українська промисловість вийде на високий європейський рівень. А поєднання наукового потенціалу кафедри та виробництва дасть плоди.

Співробітники кафедри дякують керівництву «Полтавського турбомеханічного заводу» за теплий прийом і сподіваються на подальшу співпрацю.