Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

88. Верная мысль, если ее часто повторяют, теряет силу. (А.Моруа)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Полтавський турбомеханічний завод

nicmasЗміни які відбуваються в країні, відображаються і на нашій промисловості, заводи з віковою історією стають на нові рейки, а молодість і завзятість керівництва підприємств переорієнтовує і виводить на новий рівень існуючі технології. Цей неминучий процес змін на краще і побачили співробітники кафедри «Ливарного виробництва чорних і кольорових металів» після відвідування «Полтавського турбомеханічного заводу», який є значущою частиною концерну «Nicmas».

Відразу ж на вході до адміністративної будівлі заводу бачимо невеличкий витвір мистецтва, табличку з логотипом концерну, спроектовану і зроблену робітниками заводу. Тепло, затишно, комфортно – це умови, в яких працює інженерний штат, по-домашньому смачна столова за мізерну платню, у всьому цьому відчувається турбота і піклування. Злагодженість виробництва на кожному етапі показує міць і масштабність розвитку ливарного виробництва на заводі.

Багато чого планується зробити по благоустрою та облаштуванню заводу, вирішити технічні та технологічні задачі, омолодити колектив, встановити та налаштувати нове обладнання, та певність в цьому є поки на чолі цього підприємства будуть такі завзяті керівники, як Дмитро Іванович Кассай, все буде гаразд і українська промисловість вийде на високий європейський рівень. А поєднання наукового потенціалу кафедри та виробництва дасть плоди.

Співробітники кафедри дякують керівництву «Полтавського турбомеханічного заводу» за теплий прийом і сподіваються на подальшу співпрацю.

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©