Не делать другим того, чего не желал бы для себя.

Нова стипендіальна програма

grinevichЗ 2017 року планується, що стипендію отримуватимуть не  всі студенти з усередненою четвіркою за сесію, а ті, що посіли найвищі місця в рейтингу, складеному вишами. Таке бачення зміни системи стипендійного забезпечення презентувало сьогодні, 29 листопада, Міністерство освіти і науки України під час Міжвідомчої наради щодо проекту  Постанови КМУ “Про внесення змін до стипендійного забезпечення”.

“Це абсолютно новий – рейтинговий підхід до визначення стипендій, які отримуватимуть студенти. А саме, кожен виш розробить свої критерії для складання рейтингу, що затверджуватимуться вченою радою університету за обов’язковим погодженням з органами студентського самоврядування університету”, - розказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

При цьому для ВНЗ III-IV рівня акредитації мінімальна стипендія  буде на рівні 1100 грн, що на 33.4% більше, ніж в минулому році. Кращі студенти отримуватимуть стипендію на 72.9% більше ніж зараз - 1600 грн, тобто на рівні прожиткового мінімуму.

Більш ніж на 100% збільшується стипендія для кращих студентів, що навчаються на складних спеціальностях, де важко отримати високу оцінку. Зокрема йдеться про природничо-математичні педагогічні спеціальності (вчителів хімії, фізики, біології тощо) та інші математичні, природничі та інженерні спеціальності. Для них стипендія у ВНЗ III-IV рівня акредитації складатиме 2036 грн.

Всім студентам бажаємо успіхів у навчанні!

Посилання