57. Человек отчаянно хочет побеждать и выделяться.

Візит представника Технічного університету Берліну на інженерно-фізичний факультет

28 квітня 2017 року на Інженерно-фізичному факультеті в рамках виконання міжнародного освітнього проекту TEMPUS MMATENG відбудеться візит представника Технічного університету Берліну Єлени Ейнгорн. В рамках візиту 28 квітня о 12-30 в 209 ауд. 9 корпусу буде проведено майстер-клас на тему «Ефективні засоби комунікацій та працевлаштування для інженерів» („Soft Skills for Engineers and Employability”). Запрошуються всі бажаючі.