Не разменивать вечность на время.

Графік складання заліків з переддипломної практики бакалаврів

Графік складання заліків студентами IV курсу гр. ФЛ-31, ФЛ-32 з переддипломної практики ОКР бакалавр

Склад комісії Дата, час та місце заліку

11.05четвер

Івахненко М.О.
Конєв Є.М.
Савощенко Г.В.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Додатків до звіту у вигляді заповненого щоденника практики, виробничої програми цеху, креслень плану цеха та його ділянок, креслення виливка з елементами ливарної технології і т. інше.

3. Підпису Шейка О.І. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету.

4. Підпису Лютого Р.В. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Методички з програмою переддипломної практики.

6. Підпису Фесенко К.В. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики в електронному вигляді ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

7. Відомість з заліку здається до деканату у п’ятницю 12.05.2017р.