48. Управлять поведением работников – это, прежде всего, управлять своим поведением.

Доступ до онлайн-колекції журналів міжнародної компанії DeGruyter

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам скористатися тестовим доступом до онлайн-колекції журналів  міжнародної компанії DeGruyter. Доступ триватиме до 30 червня 2017 р. в локальній мережі університету за посиланням  https://www.degruyter.com/browse?type_0=journals

Колекція е-журналів DeGruyter нараховує понад 900 назв наукових періодичних видань, які охоплюють 28 предметних галузей, зокрема, мистецтво, історію, археологію, філософію, біологію, хімію, лінгвістику, літературу, математику, фізику, право, медицину та ін. Більшість з журналів знаходяться у відкритому доступі.

КПІ ім. Ігоря Сікорського надано доступ до 384 ліцензійних високоцитованих наукових журналів, які індексуються в 257 базах даних, таких як SCOPUS, Web of Science, Inspec, EBSCOhost, PubMed та ін.

Неодмінно скористайтеся можливістю попрацювати з якісними інформаційними джерелами!

Контактна особа:
Олена Косьміна
НТБ, читальна зала № 9 (4 поверх).