28. Смелый убежит, но не уступит.

Міжнародна науково-технічна конференція «Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2017»

30–31 травня на базі кафедри ливарного виробництва чорних і кольорових металів ІФФ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася  IХ Міжнароднанауково-технічна конференція «Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2017».

DSCN7050

DSCN7059Захід присвячено світлій пам'яті Олександра Павловича Макаревича, Георгія Григоровича Єфименко, Володимира Олександровича Лютого – людей, які завжди органічно поєднувалаи в собі високі вимоги до теоретичного знання і практичної цінності під час навчання і виховання молодого покоління фахівців.

На початку конференції відбулося відкриття пам’ятної дошки на честь О.П. Макаревича з нагоди присвоєння аудиторії №410 навчального корпусу №9 ім’я професора Макаревича.

DSCN6992В рамках конференції відбулося нагородження студентів - переможців двох Всеукраїнських олімпіад: за спеціальностями "Ливарне виробництвао чорних та кольорових металів і сплавів", "Технологія і обладнання ливарного виробництва"

DSCN7003Мета конференції – звернути увагу на актуальні проблеми ливарного виробництва; розроблення прогресивних ресурсозаощадних технологій,  одержання литих виробів із різних металів і сплавів; фізико-хімічні основи технології металів і сплавів, сучасні технології виготовлення ливарних форм і стрижнів, моделювання технологічних процесів ливарного виробництва.

Конференція пройшла динамічно та ефективно. Матеріали усіх 163 доповідей надруковано в збірнику конференції. Також вийде спеціалізоване науково-професійне видання з розширеними доповідями