83. Все совершенное тобой, к тебе же и вернется.

Залік із переддипломної практики

Залік приймається за наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Додатків до звіту у вигляді заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками, виробничої програми цеху, креслень плану цеха та його ділянок, креслення виливка з елементами ливарної технології і т. п.

3. Підпису Шейко О.І. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету.

4. Підпису Лютого Р.В. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики на двох мовах (українською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом з прізвищем та назвою звіту ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

6. Методички з програмою переддипломної практики.

7. Відомість з заліку здається до деканату у вівторок 31.10.2017 р.