Не зарекаться от безрассудства.

Програма FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): cтипендії для молодих викладачів та дослідників

Шановні колеги,

ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ПРОГРАМУ FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): CТИПЕНДІЇ ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ ПРОДОВЖЕНО ДО 6 ЛИСТОПАДА ВКЛЮЧНО.

ДО 6 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ Офіс Програми ім.Фулбрайта приймає конкурсні заявки на програму FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): СТИПЕНДІЇ ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ: HTTP://WWW.FULBRIGHT.ORG.UA/UK/PAGES/35/FACULTY.HTML [1]

У КОНКУРСІ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ ОСОБИ ВІКОМ ДО 40 РОКІВ З ДВОРІЧНИМ ПРОФЕСІЙНИМ ДОСВІДОМ: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Програма надає можливість проведення досліджень в університетах США тривалістю ВІД ШЕСТИ ДО ДЕВ'ЯТИ МІСЯЦІВ. Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними адбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. ПРОГРАМА НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.

До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.

Часу на підготовку мало, якщо хтось вперше дізнався про Фулбрайт. Якщо ж Ви знаєте колег, які готувалися до подання на програму, але не наважувалися, або з якихось причин не встигали подати документи минулого року, порадьте їм зробити це саме зараз.

Звертаємо Вашу увагу на те, що МИ НЕ ВІДДАЄМО ПЕРЕВАГУ ЛИШЕ УНІВЕРСИТЕТСЬКИМ ВИКЛАДАЧАМ. У програмі FRDP можуть брати участь адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; спеціалісти у сфері управління; працівники громадських організацій (НДО). На сторінках "Вісників" можна побачити, що сфера професійної діяльності наших випускників є ширшою, ніж викладання або дослідницька робота: HTTP://WWW.FULBRIGHT.ORG.UA/UK/PAGES/57/LIBRARY.HTML [2]

До дедлайну залишився лише тиждень, Але ми зможемо відповісти на всі запитання тих, хто вирішить подаватись на програму і потребуватиме додаткових роз'яснень або уточнень. Просимо надсилати запитання на електронні адреси координаторів програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З повагою,
Інна Бариш
INNA BARYSH
Deputy Director