Предпочитать вопрос ответу.

Безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати»

Національним агентством спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!».

Мета курсу: підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

Запрошуємо до безкоштовного онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати».

Зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс можназа посиланням: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©