61. В мире существует только один способ одержать верх в споре – это уклониться от него.

Гармонізація стандартів України зі стандартами ЄС (тренінг)

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» №587138-ЕРР-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE запрошує на тренінги:

• Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження Європейських моделей бізнесу в Україні
  • Системний підхід до гармонізації стандартів – гарантія успіху Європейських моделей бізнесу в Україні

НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І АСПІРАНТІВ БЕЗКОШТОВНЕ!

Мета Ознайомлення слухачів з інструментами гармонізації стандартів України зі стандартами ЄС, а також отримання практичних навичок використання стандартів для успішного впровадження Європейських моделей бізнесу на власному підприємстві в Україні та ЄС.

А найголовніше: ви зрозумієте, що налагодити співпрацю з ЄС просто, якщо підприємці ознайомлені та використовують загальноприйняті європейські стандарти до розроблення продукції, бізнес процесів і корпоративних комунікацій, документації, якості продукції, технологій управління та міжнародної реклами.

Детальна інформація

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©