23. Только два стимула заставляют работать людей: жажда заработной платы и боязнь ее потерять. (Аксиома жизни)

Презентація програми ERASMUS+

Шановні студенти та викладачі!

Запрошуємо Вас на презентацію програми ERASMUS+ від відділу академічної мобільності, що відбудеться у студентському просторі "BELKA" (4-й зал НТБ ім. Г.І. Денисенка) 15 лютого 2018 року о 16:00.

Ми розкажемо вам про деталі програми та умови участі. На презентації учасники програми Erasmus+ попередніх років поділяться досвідом і враженнями та нададуть корисні поради щодо подачі документів на конкурс та, власне, участі у даній програмі.

У вкладенні Ви можете знайти програму заходу.

Просимо Вас зареєструватися за допомогою google-форми:

З найкращими побажаннями,
команда відділу академічної мобільності

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©