Предпочитать „уметь” „иметь”.

Залік із переддипломної практики бакалаврів

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-41 та ФЛ-42з переддипломної практикиОКР бакалавр

Склад комісії

Боровик О.І.

Гузь Т.А.

Шевчун Д.Ю.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Додатків до звіту у вигляді заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками, виробничої програми цеху, креслень плану цеху та його ділянок, креслення виливка з елементами ливарної технології і т. п.

3. Підпису Лютого Р.В. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

4. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики на двох мовах (українською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом з прізвищем та назвою звіту ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

5. Методички з програмою переддипломної практики.

6. Підпису Шейка О.І. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету (для тих хто не планує продовжувати навчання за освітнім рівнем «магістр»).

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©