Позаботиться о том, чтобы не умереть без добрых дел.

Залік з науково-дослідної практики магістрів

Графік складання заліків студентами VІ курсу гр. ФЛ-61м та ФЛ-62м з науково-дослідної практики магістрів

Склад комісії

Дата, час та місце складання заліку

14.03 середа

Іващенко В.В.

Поліно В.П.

Феденко М.А.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками.

3. Підпису Шейка О.І. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету.

4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з науково-дослідної практики на двох мовах (українською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом з прізвищем та назвою звіту ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©