13. За всякое порученное дело должен отвечать один человек. (Бисмарк)

Розподіл студентів ІІ курсу ОПП "Магістр" на практику

СПИСОК

розподілу студентів IІ курсу для проходження переддипломної практики
з 03 вересня по 28 жовтня 2018 р.
Навчання за державним замовленням

група ФЛ-71мп

п/п
Прізвище, ім’я по батькові студентів Вчене звання, прізвище, ініціали керівника практики від кафедри
м. Дунаївці, Хмельницька обл., ТОВ «Керуюча компанія «ДЛМЗ» 1 Багі Йожеф доц. Самарай В.П.
м. Київ, ДП «КБТЗ» 2 Візіренко Максим Вікторович доц. Гурія І.М.
м. Полтава, АТ «ПТМЗ» 3 Дегерменджі Анастасія Всеволодівна доц. Сиропоршнєв Л.М.
м. Київ, ТОВ «СМАРТПРІНТ» 4 Дорошенко Марія Григорівна доц. Гурія І.М.
м. Київ, ФТІМС НАН України 5 Івахненко Максим Олегович проф. Затуловський А.С.
м. Київ, ФТІМС НАН України 6 Кошіль Артем Владиславович доц. Фесенко М.А.
м. Київ, ФТІМС НАН України 7 Кругляк Денис Сергійович доц. Ямшинський М.М.
м. Київ, ФТІМС НАН України 8 Погребняк Ігор Олександрович доц. Фесенко М.А.
м. Дунаївці, Хмельницька обл., ТОВ «Керуюча компанія «ДЛМЗ» 9 Савощенко Гліб Володимирович доц. Ямшинський М.М.
м. Полтава, АТ «ПТМЗ» 10 Сальченко Вікторія Ігорівна доц. Федоров Г.Є.

група ФЛ-72мп

п/п
смт. Микулинці, Тернопільська обл., ТДВ «Булат» 1 Бондар Тарас Сергійович доц. Самарай В.П.
м. Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІФФ, ЛВЧКМ 2 Кущерева Анжела Станіславівна доц. Лютий Р.В.
с. Озерце, Волинська обл., ФОП «Глушко Володимир Іванович» 3 Мельничук Костянтин Іванович доц. Самарай В.П.
м. Київ, ФОП «Черниш Сергій Вікторович» 4 Стаднійчук Віта Сергіївна доц. Кочешков А.С.
м. Київ, ТОВ «Гарант і Партнери» 5 Цокота Євгеній Валерійович доц. Кочешков А.С.

СПИСОК

розподілу студентів IІ курсу для проходження переддипломної практики
з 03 вересня по 28 жовтня2018 р.
Навчання за договором за рахунок коштів фізичних осіб

групи ФЛ-з71мп

п/п
м. Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІФФ, ЛВЧКМ 1 Бондар Анастасія Костянтинівна доц. Лютий Р.В.
м. Вишневе, Київська обл., ПрАТ «ВЛКЗ» 2 Корнєв Максим Валерійович доц. Шейко О.І.
м. Київ, ДП «КБТЗ» 3 Мельник Мирослав Володимирович доц. Ямшинський М.М.
м. Боярка, Київська обл., ПрАТ «Вентс» 4 Прудкий Олександр Вікторович доц. Федоров Г.Є.
м. Вишневе, Київська обл., ПрАТ «ВЛКЗ» 5 Шевчук Василь Іванович доц. Самарай В.П.

Детально

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©