180. Знать истину следует всегда, изрекать – иногда. (Джебран)

XVII Міжнародний промисловий форум

З 20 по 23 листопада в Києві у Міжнародному виставковому центрі буде проходити XVII Міжнародний промисловий форум, у рамках якого будуть представлені спеціалізовані виставки:

-УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
-Металообробка (металообробні технології, обладнання)
-УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
-УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
-УкрПромАвтоматизація(автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктівпромисловості)
-Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія,сертифікація)
-та інші…

Програма заходу

Контакти:
тел.: (044) 201-11-65
Броварський проспект, 15, (станція метро «Лівобережна»)

Попередня реєстрація

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©