106. Друзья приходят и уходят, а враги накапливаются.

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51 з переддипломної практики

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51

з переддипломної практики

Склад комісії Дата, час та місце складання заліку

23.05четвер

ауд. 405-9

доц. Гурія І.М.

проф. Затуловський А.С.

ас. Лук’яненко І.В.

доц. Лютий Р.В.

доц. Самарай В.П.

доц. Фесенко М.А.

доц. Ямшинський М.М.

Баннікова Є.С.,

Бичков В.А.,

Живцов В.А.,

Згоранець О.В.,

Кирилков Р.В.,

Потапенко О.А.,

Сидоренко А.С.,

Халявкін А.А.,

Шевчун Д.Ю.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками.

3. Підпису Фесенка М.А. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету (для тих студентів, які не планують продовжувати навчання в магістратурі).

4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім’я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики на трьох мовах (українською, англійською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту).

6. Методички з програмою переддипломної практики.