101. Дурак никогда не заходит в тупик, потому что там полно умных.

Графік складання заліків з переддипломної практики ОПП магістр
Склад комісії Дата, час та місце складання заліку
29.10 вівторок

Звєрєв О.В.
Кивгило Б.В.
Ніколаєв В.В.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками.

3. Підпису Фесенка М.А. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету.

4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім’я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з науково-дослідної практики на трьох мовах (українською та англійською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту).

6. Методички з програмою переддипломної практики.