174. То, что для одного комар, для другого верблюд. (Батлер)

Ямшинський М.М., Г.Є. Федоров, Є.О. Платонов Спеціальні властивості ливарних хромоалюмінієвих сталей // Металознавство та обробка металів. – 2004. – № 3. – С. 14...19.

Визначені оптимальні концентрації основних легувальних елементів в жаростійких хромоалюмінієвих сталях для досягнення максимальної їх окалиностійкості при температурах експлуатації виробів до 1250°С; установлена можливість використання цих сталей для виготовлення литих деталей, які працюють в агресивних середовищах; показана доцільність використання рідкоземельних металів для покращання адгезійних властивостей оксидних плівок; визначена зміна теплопровідності і електропровідності легованого металу в залежності від вмісту в сталі хрому та алюмінію.