Знайомство із спеціальністю | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Воспринимать случившееся как случившееся.

Знайомство із спеціальністю

Два роки загальноосвітніх предметів, дуже туманне уявлення про спеціальність інженера ливарного виробництва кольорових та чорних металів. І ось очікуваний день настав!

image 2Перша лабораторна робота у ливарному цеху нашого, вже рідного, корпуса. Уся група старанно пише протокол, уявляючи себе професійним ливарником. Відверто кажучи, кожен з нас мало уявляв послідовність дій на практиці, в аудиторії панувала інтрига. Нарешті, перші кроки в справжній ливарний цех, знайомство зі своєїм робочим місцем, справжня формувальна суміш, модельна плита, опоки.image 1

З великим єнтузіазмом кожен робив свій художній виливок в очікуванні побачити свій власний витвір мистецтва, справжнього інженера початківця. Найнеймовірніше для ФЛ-32  сама процедура заливання  розплавленого металу (алюмінію) в форму.

imageimage 4image 3Як результат кожний отримав справжній художній виливок, море вражень і незабутні емоції.

Я вважаю, що кожен був безмежно рад, що обрав для себе інженерно-фізичний факультет, а саме, кафедру ливарного виробництва.

Сальченко Вікторія

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©