Изживать в себе доверчивость.

Підготовка сучасних фахівців на Інженерно-фізичному факультеті

Під час навчання кожен студент, і я у тому числі, починає задумуватися про своє майбутнє. Страх неправильного вибору змушує спробувати себе у ролі, як теоретика так і практика у якомога більших стезях.

Одну з ролей, а саме – науковця, можна успішно приміряти на себе у ході навчання. Під час виконання магістерської дисертації у мене, як і у інших студентів, була можливість проводити дослідження у лабораторіях факультету, на сучасному та унікальному для України обладнанні, яке забезпечує дослідження структур за допомогою оптичного та електронного мікроскопів, фазового аналізу тощо.

Тому при вступі до аспірантури я чітко розуміла, що його наявність у значній мірі полегшить процес написання докторської дисертації і збереже найдорогоцінніший у нашому світі ресурс – час. Я можу бути спокійною, адже отримання експериментальних даних та їх опрацювання проводиться оперативно, а значить робота над будь-яким проектом, старт-апом, докторською дисертацією тощо, не буде затягуватися.

Смірнова Я., аспірантка 1 курсу кафедри ЛВЧКМ