Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

46. Посеешь заботу – пожнешь инициативу.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Студентське життя
Підготовка сучасних фахівців на Інженерно-фізичному факультеті

Під час навчання кожен студент, і я у тому числі, починає задумуватися про своє майбутнє. Страх неправильного вибору змушує спробувати себе у ролі, як теоретика так і практика у якомога більших стезях.

Одну з ролей, а саме – науковця, можна успішно приміряти на себе у ході навчання. Під час виконання магістерської дисертації у мене, як і у інших студентів, була можливість проводити дослідження у лабораторіях факультету, на сучасному та унікальному для України обладнанні, яке забезпечує дослідження структур за допомогою оптичного та електронного мікроскопів, фазового аналізу тощо.

Тому при вступі до аспірантури я чітко розуміла, що його наявність у значній мірі полегшить процес написання докторської дисертації і збереже найдорогоцінніший у нашому світі ресурс – час. Я можу бути спокійною, адже отримання експериментальних даних та їх опрацювання проводиться оперативно, а значить робота над будь-яким проектом, старт-апом, докторською дисертацією тощо, не буде затягуватися.

Смірнова Я., аспірантка 1 курсу кафедри ЛВЧКМ

 

 
На крок ближче до майбутньої професії

DSCN4454Від теорії до практики. З кожним роком викладацький колектив кафедри наближує до практичного використання знань отриманих за часи навчання на інженерно- фізичному факультеті, тим самим доводячи, що наша майбутня професія важлива і необхідна для існування і розвитку литва в Україні.

Минулого року ми відвідали «Інтерпайп», а сьогодні вирушили до Кіровограду на заводи «Гідросила ГРУП» - найбільше підприємство по виробництву гідравлічних силових машин та компонентів гідросистем на території країн СНГ та «Червона зірка»,що спеціалізуеться на виготовленні посівної та грунтообробної техніки високого технологічного рівня.

DSCN4246Насправді, за один день побачити два настільки масштабних підприємста, дійсно, неймовірно.

Величезні склади с шихтовими матеріалами, ливарні цехи, що працюють безперервно, хімічні лабараторії,., а особливо роботи, які повністю автоматизовано керують процесом лиття під тиском він першої до останньої операції, а людина, лише дістає готову деталь.

Незважаючи на масштаби та характер виробництва, обидва заводи мають відмінній стан чистоти, мінімальне пиловиділення, добре облаштовану вентиляційну систему. Також, досить цікавий факт, що конференц зала та офіси мають величезні вікна, що виходять на головний ливарний цех щоб увесь робочий колектив безперервно був присутній в атмосфері ливарного виробництва.

DSCN4252Цікавим завершенням, і, можна сказати, демонстрацією побаченого, було відвідування ярмарки сільхозтехніки, де було продемонстровано і виставлено на продаж готовий продукт заводу «Червона зірка» та інших закордонних підприємств.

І звичайно студенти поділилися своїми найкращими враженнями від поїздки:

Візеренко Максим:

«Незважаючи на 10 годин у дорозі, заводи «Гідросила» та «Червона зірка» вразили своїми масштабами, та технологією виробництва. Досить цікаво було побачити способи заливання алюмінію та робота для лиття під тиском. Дякую за пізнавальну екскурсію.»

DSCN4277Студенець Богдан:

«Велике враження склала лабараторія для дослідження и контролю якості металу. Все атоматизовано та доступне у використанні. У нас була нагода спробувати самим провести хімічній аналіз алюмінієвого сплаву, дійсно дуже цікаво, побачити те, про що розповідали на лекціях»

Дегерменджи Настя:

«Під час екскурсії нам довго розповідали про технологію та спосіб виробництва тих чи інших деталей, про іх контроль якості та застосування, але коли ми потрапили на ярмарку сільськогосподарської техніки, зовсім по-іншому зрозуміли всю важливість і необхідність таких заводів, я «Гідросила» та «Червона зірка.»

DSCN4429Багі Йожеф:

«Я в захваті від побаченого. Поспілкувавшись с працівниками обох підприємств, я не пошкодував про обрану спеціальність, адже кожен, від ливарника до головного технолога, розповів про любов та зацікавленість до своєї роботи.»

Від імені всіх студентів, висловлюю подяку керівництву кафедри ЛВЧКМ за цікаву і пізнавальну екскурсію!

Сальченко Вікторія, ФЛ-32

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©