Розширений науковий семінар кафедри за матеріалами дисертаційної роботи

ОГОЛОШЕННЯ

11 листопада 2021 року, у четвер, о 15:00 в аудиторії 203-9 та у програмі GOOGLE MEET

відбудеться розширений науковий семінар кафедри ливарного виробництва

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Доповідь доцента кафедри ливарного виробництва КПІ ім. Ігоря Сікорського к. т. н. Лютого Ростислава Володимировича за матеріалами дисертаційної роботи на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук за науковою спеціальністю 05.16.04 «Ливарне виробництво» на тему «Теоретичні та технологічні основи створення екологічних зв’язувальних матеріалів для ливарного виробництва».

Науковий консультант: д. т. н. професор Шинський Олег Йосипович, завідувач відділу фізико-хімії ливарних процесів Фізико-технологічного інституту металів і сплавів НАН України, Президент Асоціації ливарників України.

Запрошуються співробітники ІМЗ ім. Є. О. Патона та всі охочі.