Здійснюємо набір за трьома рівнями вищої освіти

за спеціальністю “136 – Металургія”,

освітня програма “Комп’ютеризовані процеси лиття”:

– бакалавр (на основі повної середньої загальної освіти або диплому молодшого спеціаліста);
– магістр;
– доктор філософії.

Секрети виготовлення і обробки металів – одна з найстародавніших професій, яку людство опановувало в усі часи. Зараз метал використовується для виготовлення різноманітних товарів, приладів та устаткування – від скріпок і виделок до автомобілів і ракет. Виробництво металів – це галузь, яка забезпечує найбільший відсоток валютних надходжень в Україну і потребує фахівців у даній області. Ти хочеш пізнати мистецтво виготовлення та застосування металів? Тоді спеціальність «Металургія» – саме для тебе!

Нові матеріали забезпечують прогрес людства на усіх етапах його розвитку і є визначальними в наш час. Здобувши освіту за цією освітньою програмою ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Ти одержиш фундаментальні знання в галузі металургії на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки. Ми готуємо професіоналів високого рівня та надаємо всі можливості для подальшого успішного кар’єрного росту на сучасних підприємствах, в міжнародних та українських компаніях, де здобуті знання та навички високо цінуються роботодавцями. Випускники впроваджують автоматизовані та комп’ютеризовані виробничі комплекси на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують різноманітні технології на підприємствах металургійної, авіабудівної, машинобудівної галузей, працюють консультантами з інженерних питань на підприємствах галузі.

Кафедра готує фахiвцiв з розроблення нових матерiалiв, наукоємних технологiй їх одержання i формоутворення, визначення властивостей матерiалiв та оцiнки якостi готової продукцiї, автоматизацiї технологiчних процесiв з використанням сучасних засобiв обчислювальної технiки та iнформацiйних технологiй.

Колектив кафедри застосовує студентоцентричне навчання і орієнтує студентів на отримання результатів навчання з більш глибоким розумінням і формуванням сучасного світогляду через здобуття високого рівня базових умінь і знань.

Студенти «конструюють» свій власний зміст за допомогою активного навчання через залучення до вибору того, що їм вивчати.

Викладачі кафедри володіють теоретичними основами організації студентоцентричного навчання і створюють інноваційнє освітнє середовище, в якому процес навчання – це процес якісної трансформації навчального середовища студентів, метою якого є здатність до критичного мислення на основі результатного підходу, що передбачає не інформованість студента, а вміння розв’язувати проблеми, розвитку самостійності студентів і підвищення їх відповідальності за власні результати навчання.

Ми регулярно проводимо дні відкритих дверей, на яких з радістю розкажемо Вам про нас. Покажемо наші лабораторії та науково-технічні здобутки.

Ми сприяємо:
– отриманню знань, які цінуються закордонними роботодавцями;
– досягненню успіхів на професійній діяльності;
– працевлаштуванню із гідною заробітною платою.

Відповіді на всі свої запитання Ви знайдете завітавши до нас (корп. №9 ауд. 203).

Більш детальна інформація за телефонами:

050-546-06-83
097-290-86-16
093-647-18-48

Слідкуйте за новинами у соціальних мережах