Вступ


Кафедра ливарного виробництва КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснює підготовку фахівців за освітніми програмами «Комп’ютеризовані процеси лиття»

Ми готуємо професіоналів високого рівня та надаємо всі можливості для подальшого успішного кар’єрного росту на сучасних підприємствах, в міжнародних та українських компаніях, де здобуті знання та навички високо цінуються роботодавцями. Випускники впроваджують автоматизовані та комп’ютеризовані виробничі комплекси на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують різноманітні технології на підприємствах металургійної, авіабудівної, машинобудівної галузей, працюють консультантами з інженерних питань на підприємствах галузі.

На кафедрі ливарного виробництва КПІ ім. Ігоря Сікорського ми розкриваємо та вдосконалюємо майстерність у сфері металургії через програми навчання, які інтегрують передові комп’ютеризовані процеси лиття.

У нашому освітньому середовищі студенти не лише отримують теоретичні знання, а й активно залучаються до практичного відпрацювання навичок, що є важливим компонентом успішної підготовки до професійної кар’єри. Ми прагнемо до того, щоб кожен випускник зміг не лише впевнено вирішувати завдання у сфері металургії, а й був готовим до викликів сучасного виробництва.

Наша програма навчання не лише орієнтована на викладання фундаментальних принципів, але й поєднує їх з вивченням передових технологій та інструментів, що використовуються в сучасних виробничих умовах. Ми створюємо атмосферу, де здобувачі можуть експериментувати, вдосконалювати свої вміння та засвоювати найкращі практики у сфері металургії.

Після завершення навчання наші випускники мають можливість реалізувати свій потенціал у різних сферах, включаючи роботу на передових міжнародних та українських підприємствах. Ми пишаємося своїми випускниками, які вже зробили вагомий внесок у розвиток галузі та продовжують вдосконалюватися, відкриваючи нові можливості для себе та інших.

Кращі студенти мають можливість завершити навчання в Німеччині і отримати два дипломи про вищу освіту. Набуті знання та практичні навички дають можливість вам заснувати власну справу.

Кафедра ливарного виробництва- це творчий центр, що формує майбутнє промисловості через розроблення передових матеріалів та високотехнологічних процесів їх виготовлення. Наша місія полягає у навчанні здобувачів визщої освіти унікальним методам синтезу матеріалів, дослідженні їх властивостей та впровадженні автоматизованих технологій, що революціонізують виробничі процеси.

У нас ви зможете освоїти сучасні методи аналізу та оцінки якості металів та сплавів, розробляти нові матеріали з високою міцністю та довговічністю. Ми використовуємо передові засоби обчислювальної техніки та інформаційних технологій для автоматизації процесів виробництва, що дозволяє нашим випускникам бути в курсі останніх технологічних трендів.

Приєднуйтеся до нашої кафедри, де кожен здобувач має можливість відкрити для себе захопливий світ металургії, де наука і технології зливаються, щоб створити майбутнє промисловості!

Форма навчання – денна та без відриву від виробництва за кошти державного бюджету України та юридичних і фізичних осіб.

Термiни навчання:

Випускники кафедри працюють в установах НАН України, галузевих науково-дослiдних закладах, проектно-конструкторських iнститутах, органiзацiях та на пiдприємствах практично всiх галузей промисловостi, які виготовляють  деталi для машин i механiзмiв із металiв i сплавiв методами лиття.

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ, ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ!!!

Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)
Вступ до магістратури
Офіційні документи
Контакти відбіркової комісії
Вступ в аспірантуру (підготовка докторів філософії Phd)
Навчання в докторантурі
Поселення в гуртожиток

Розклад роботи

Ми сприяємо:

  • отриманню знань, які цінуються закордонними роботодавцями;
  • досягненню успіхів на професійній діяльності;
  • працевлаштуванню із гідною заробітною платою.

Відповіді на всі свої запитання Ви знайдете завітавши до нас (корп. №9 ауд. 203).

Більш детальна інформація за телефонами:

  • 050-546-06-83
  • 097-290-86-16
  • 093-647-18-48

Прийом документів проводиться з 19 липня до 31 липня 2024 р.

Понеділок-п’ятниця з 9:00 по 18:00
Субота з 10:00 по 13:00
Неділя – вихідний

Більш детальну інформацію про умови відбору та пільги можна отримати за адресою: 

http://pk.kpi.ua або https://kpi.ua/admission