Вступ до магістратури


ВАЖЛИВО!
Ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то вступай до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури.

Програма фахових вступних випробовувань за освітньою програмою Комп’ютеризовані процеси лиття, спеціальності 136 – Металургія

Особи, які бажають вступити на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, мають успішно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ). Цього року можна зарахувати результаті ЄВІ 2020 та 2021 років. З програмою вступного випробування та зразками тестових зошитів можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація для складання ЄВІ з іноземної мови відбудеться з 11 травня – 03 червня 2021 р. (до 1800).
Скласти випробування – 30 червня (ЄВІ) 

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Якщо вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Перелік документів, потрібних для реєстрації для участі у єдиному вступному іспиті:

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти з обох боків);
• ідентифікаційний код (оригінал та копія);
• диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток до нього  — за наявності (оригінал та копії);
• у разі відсутності диплому – довідка з закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;
• 2 кольорові фотографії 3х4.

Освітньо-професійна програма другого (магістерського) рівня вищої освіти ступеня «магістр»
Освітньо-наукова програма другого (магістерського) рівня вищої освіти ступеня «магістр»

Для вступу на 1 курс магістратури (для зовнішніх абітурієнтів) на навчання за ОКР “магістр” (на денну, заочну, бюджетну або контрактну форму навчання) на базі ОКР “бакалавр” необхідно особисто представити Приймальній комісії (9 корпус, 104 кімната) наступні документи:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
• диплом бакалавра (оригінал та копії);
• додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
• творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);
• військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
• ідентифікаційний код (оригінал та копії);
• чотири фотографії.

Після складання усіма абітурієнтами іспитів буде розраховано їх рейтинг, відповідно до  Положення.

Перелік документів для вступу до магістратури Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

За результатами рейтингу будуть надані рекомендації до вступу на бюджетну або контрактну форму навчання.

Прийом документів для вступу на кафедру зовнішніх абітурієнтів здійснюється в учбовому корпусі № 9 “КПІ ім. Ігоря Сікорського в кімнаті 104.

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

Випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, які бажають вступити до магістратури та скласти ЄВІ/ЄФВВ, будуть реєструватись виключно через систему «Електронний кампус».

1. Зайдіть до системи «Електронний кампус» , скориставшись вашим логіном та паролем (у разі відсутності логіна та пароля – зверніться до куратора групи).
2. У лівому меню оберіть розділ Вступ-2021 (магістратура).
3. Уважно прочитайте інформацію, потім оберіть вкладинку «Анкета».
4. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, номер облікової картки платника податків. У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте.
5. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Це не остаточний вибір, остаточно ви оберете під час подання заяви для участі у конкурсі. Реєстрація для проходження ЄВІ здійснюється один раз для кожного вступника. Результати ЄВІ зараховуються для вступу на будь-яку спеціальність (окрім 081 Право, де також потрібно скласти ЄФВВ)
6. Оберіть іноземну мову (англійська, французька, німецька чи іспанська), яку ви бажаєте складати.
7. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати ЄВІ.
8. Для вступників спеціальності 081 Право – оберіть населений пункт для складання ЄФВВ.
9. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.
10. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.
11. За потреби надайте інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ/ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у медичному висновку за формою 086/3-о/у). Звертаємо вашу увагу, що у разі наявності такого медичного висновку ви будете складати вступний іспит з іноземної мови за тією ж процедурою та за зошитами для тестування, наданими УЦОЯО, але у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження вступного випробування з іноземної мови.
12. Екзаменаційний листок можна буде одержати особисто після завершення карантину у період до 01 липня у відбірковій комісії вашого факультету/інституту. Якщо ви бажаєте одержати екзаменаційний листок засобами поштового зв’язку (Нова Пошта або Укрпошта), зазначте необхідну інформацію (поштову адресу повністю із вказанням індексу для Укрпошти та населений пункт й номер відділення для Нової Пошти). Відправка здійснюється за кошт одержувача.
13. Відскануйте документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони), у разі відсутності – закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), збережіть в один документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
14. Відскануйте облікову картку платника податків, збережіть в документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
15. Відскануйте фотокартку для документів (біле/світле тло), збережіть в документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
16. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.
17. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію.
18. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2021 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету/інституту за телефоном гарячої лінії.

Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО

Більш детальну інформацію про умови відбору та пільги можна отримати за адресою: http://pk.kpi.ua або https://kpi.ua/admission