Підсумки ХХ Міжнародного Промислового Форуму

Ну от і завершився ХХ Міжнародний Промисловий Форум. За ці декілька днів студенти та співробітники кафедри встигли познайомитися із технологічними новинками різних галузей промисловості, пов‘язаними з обробленням матеріалів, прийняти участь у нараді-конференції з питань перспектив розвитку промислового комплексу України та ливарного виробництва і вислухати проблеми та перспективи галузі, як зі сторони перших осіб від ливарних підприємств, наукових та освітніх організацій, так і з боку представників уряду України, долучитись до студентського саміту «Популяризація технічних професій та надання можливостей працювати молоді на промислових підприємствах України», організованого компанією Укрфаворит. Зустріч із представниками підприємств ливарної галузі із різних куточків нашої країни дозволила налагодити зв‘язки для подальшої співпраці у напрямку підготовки та працевлаштування майбутніх фахівців-ливарників.

Під час роботи Форуму ми знайшли нових друзів і партнерів (ТОВ «Укрфаворит», ТОВ “Таврійська ливарна компанія ТАЛКО”,   ООО «Мелитопольский литейный завод»ПрАТ “Нововолинський Ливарний Завод”).

Очікуємо на нові зустрічі і плідну роботи наступного року.

До нових зустрічей!