Громадське обговорення


Шановні студенти, аспіранти, викладачі!

З метою реалізації вимог Системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського та оновлення освітніх програм підготовки фахівців кафедрою запроваджено громадське обговорення.

До співпраці запрошуються роботодавці, випускники ЗВО, студенти, аспіранти, викладачі, представники академічної спільноти та фахові експерти.
Пропонується всім зацікавленим та небайдужим надати свої зауваження та пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу через заповнення гугл-форми з 17 жовтня по 21 листопада 2022 р:

БАКАЛАВРІВ

МАГІСТРІВ

ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ

Після обговорення проектною групою будуть переглянуті надані зауваження та пропозиції.

Відповідність та ефективність освітнього процесу на думку студентів, випускників і роботодавців, є визначення сильних і слабких сторін освітніх програм і використання цих даних для її перегляду.

Зауваження та пропозиції можна надати електронною поштою на foundry@kpi.ua.

Дякуємо за співпрацю!

Краще майбутнє робимо разом!

Робочий телефон: (044)-204-82-16 Робоча кімната: 416-9 Поштова скринька: foundry@kpi.ua; m.yamshinskiy@kpi.ua Освіта: 2002 рік. – закінчив інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”. Отримав кваліфікацію „магістр металургії”. 2005 рік. – захистив кандидатську дисертацію на тему „Ливарні жаростійкі сталі для виробів, що працюють в агресивних середовищах при температурах до 1250°С”. З 2007 року працює на посаді доцента кафедри. 2019 рік. – захистив докторську дисертацію на тему „Жаростійкі та зносостійкі ливарні сплави на основі заліза для роботи в екстремальних умовах”.