Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2020»


Добрий день шановні студенти, а особливо студенти старших курсів!

Уже слід серйозно задуматися над вашою діяльністю після закінчення університету та вибором місця подальшої роботи.
Однак, щоб не залишатись із «муками вибору» наодинці КПІ проводить щорічний івент – ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2020» який, як і усе в цьому навчальному році, відбудеться дистанційно з 16 по 20 листопада.
Це унікальна можливість познайомитись із живим «ринком праці» України, який представлятимуть люди з різноманітних галузей
В рамках заходу з’ясувати ті речі щодо працевлаштування, які вас цікавлять, позадавати питання представникам українського бізнесу, дізнатись сучасні тренди розвитку у різних індустріях.
Долучитися до заходу можна на сайті https://careerfair.kpi.ua
Впродовж цих п’яти днів на вас чекають онлайн-екскурсії підприємствами, вебінари та тренінги від компаній, різноманітні інтерактиви та ще багато цікавого.
Встигніть зареєструватись на активності, які зацікавили саме вас!

Робочий телефон: (044)-204-82-16 Робоча кімната: 416-9 Поштова скринька: foundry@kpi.ua; yamshinskiy@iff.kpi.ua Освіта: 2002 рік. – закінчив інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”. Отримав кваліфікацію „магістр металургії”. 2005 рік. – захистив кандидатську дисертацію на тему „Ливарні жаростійкі сталі для виробів, що працюють в агресивних середовищах при температурах до 1250°С”. З 2007 року працює на посаді доцента кафедри. 2019 рік. – захистив докторську дисертацію на тему „Жаростійкі та зносостійкі ливарні сплави на основі заліза для роботи в екстремальних умовах”.