День відкритих дверей КПІАбітFest 27 травня!

Запрошуємо на День відкритих дверей КПІАбітFest 27 травня 2023 офлайн!

😊 Ми знаємо, що ви чекаєте можливості особистого спілкування з нами, а ми з вами! Запрошуємо провести один з вихідних днів у компанії представників НН ІМЗ, студентами та волонтерами, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами – поспілкуватися, задати усі-усі питання та отримати відповіді. А ще у вас буде чудова можливість відвідати екскурсії кампусом університету!

💃 Зацікавили? Слідкуйте за публікаціями на каналі аби нічого не проґавити! Корисні теми від спікерів будуть опубліковані найближчими днями.

📝 Обов’язкова реєстрація
🕓 Коли: 27.05.2023 з 10:00 по 15:00
📍 Де: Науково-технічна бiблiотека ім. Г.І. Денисенка (не забудь документи, що посвідчують особу!)

📢 Вступник на сайті | фейсбук  | інстаграм | телеграм
🎥 Плейлист YouTube
💭 З питаннями сюди або в телеграм-чат
❤️ Чекаємо на вас!

Науковий семінар за матеріалами дисертаційної роботи на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук

23 травня 2023 року, у ФТІМС НАН України відбувся науковий семінар за матеріалами дисертаційної роботи на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук доцента кафедри ливарного виробництва КПІ ім. Ігоря Сікорського к. т. н. Лютого Ростислава Володимировича за науковою спеціальністю 05.16.04 «Ливарне виробництво» на тему «Теоретичні та технологічні основи створення екологічних зв’язувальних матеріалів для ливарного виробництва».

Після обговорення роботу рекомендовано прийняти  до захисту.

Бажаємо успіхів!