Захист дисертаційної роботи Тишковець Марії Вячеславівни


Шановні викладачі, наукові співробітники, аспіранти, студенти!
Запрошуємо на захист дисертаційної роботи Тишковець Марії Вячеславівни на тему «Створення неорганічних зв’язувальних компонентів і процесів формоутворення ливарних стрижнів на їх основі» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 13 Механічна інженерія за спеціальністю 136 «Металургія».
Науковий керівник: к. т. н. доцент Лютий Р.В.

Офіційні опоненти:

  • д.т.н. професор НТУ «ХПІ» (м. Харків) Пономаренко О.І.
  • д.т.н. професор УДУНТ (м. Дніпро) Селівьорстов В.Ю.

Рецензенти:

  • д.т.н доцент Ямшинський М.М.,
  • к.т.н. доцент Гурія І.М.

🗓️ Захист відбудеться 14 березня 2023 р.

🕑 о 14:00 в режимі відео-конференції на платформі Zoom. Посилання для підключення до вiдео-конференцiї: https://us05web.zoom.us/j/86142965187?pwd=bS9lVHAxVVdWYVVkSTJxcjBma2cvQT09, ідентифікатор конференції: 861 4296 5187, код доступу: Smp8dQ.
Захист транслюватиметься на Youtube-каналі КПІ ім. Ігоря Сікорського (https://www.youtube.com/watch?v=wpfqMP-jzn8&list=PLj5NByUcaAvYN-FHLzm-nKnhvxYISr7V0&index=2).

Відкрита зустріч з експертами


Усі охочі учасники освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО) запрошуються на відкриту зустріч з експертами: ID 18539 Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут”, ОП “Комп’ютеризовані процеси лиття”

Час: 01 листопада 2022 15:40 РM Київ

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/79625385963?pwd=fVbHNNaPxNDaFmwX49IUUJcwtaHyWc.1

Ідентифікатор конференції: 796 2538 5963
Пароль: 2022

Вітаємо Міщенко Катерину Миколаївну з успішним закінченням KPI school of creativity. Summer edition.


Вітаємо Міщенко Катерину Миколаївну з успішним закінченням KPI school of creativity. Summer edition.

У Київській політехніці завершився п’ятий, фінальний день KPI school of creativity.

Упродовж п’яти днів науковці й студенти обмінювались найкращими творчими ідеями.

Серед стартапів, які презентували учасники школи: відбудова країни, диджиталізація столиці, ефективне використання природної енергії, вдосконалення сфери менторства.

Вдосконалення сфери менторства. Ідея нашої команди заключалася в тому, щоб допомогти студентам знайти інших студентів, які могли б допомогти їм з розумінням проблемної теми. Інколи буває, що страшно запитати викладача, або викладач пояснює якось не зрозуміло, і тоді ми звертаємося за допомогою до інших кпішників. Тому ми вирішили зробити цей процес зручнішим завдяки платформі, на якій кожен студент зможе знайти собі ментора серед таких самих студентів, які розуміються на тій чи іншій темі

Вітаємо з І місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Обладнання і технологія ливарного виробництва»


Вітаємо Хоменко Дмитра Ігоровича з І місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Обладнання і технологія ливарного виробництва», м. Дніпро, 2019 р.

Вітаємо команду студентів кафедри з І місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Обладнання і технологія ливарного виробництва»


Вітаємо команду студентів кафедри Згоранець О.В., Омельяненко Ю.Ю., Хоменко Д.І. з І місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Обладнання і технологія ливарного виробництва», м. Дніпро, 2019 р.

Вітаємо команду студентів кафедри з ІІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів»


Вітаємо команду студентів кафедри Кивгило Б.В., Деркач Д.О., Мартиненко І.О. з ІІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів» , м. Дніпро, 2019 р.

Вітаємо з ІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів»


Вітаємо Кущереву Анжелу Станіславівну з ІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів», м. Дніпро, 2018 р.

Вітаємо команду студентів кафедри з ІІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Обладнання і технологія ливарного виробництва»


Вітаємо команду студентів кафедри з ІІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Обладнання і технологія ливарного виробництва», м. Дніпро, 2018 р.

Вітаємо команду студентів кафедри з І місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів»


Вітаємо команду студентів кафедри з І місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів», м. Дніпро, 2018 р.

Вітаємо команду студентів кафедри з ІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів»


Вітаємо команду студентів кафедри Смірнову Я.О., Гордійчук З.О., Оніщук А.І. з ІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів» , м. Дніпро, 2017 р.

Вітаємо з ІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Обладнання і технологія ливарного виробництва»


Вітаємо Корчак Артура Вікторовича з ІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Обладнання і технологія ливарного виробництва» , м. Дніпро, 2017 р.

Вітаємо з І місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Металургія»


Вітаємо Кивгило Богдана Володимировича з І місцем у Всеукраїнському  конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Металургія», м. Дніпро, 2019 р.