Презентація наукових результатів дисертації Тишковець Марії Вячеславівни


Шановні викладачі, наукові співробітники, аспіранти, студенти!
Запрошуємо на публічну презентацію наукових результатів дисертації Тишковець Марії Вячеславівни.
Науковий семінар відбудеться у режимі зум-конференції 8 вересня 2022 року о 16:00 за посиланням:

https://us05web.zoom.us/j/83637862424?pwd=TUN2U1c3SDRpRVNVQk9PVy9zVzNMdz09

Идентификатор конференции: 836 3786 2424
Код доступа: ayu5ws

Тема дисертації: Створення неорганічних зв’язувальних компонентів і процесів формоутворення ливарних стрижнів на їх основі
Спеціальність – 136 Металургія
Науковий керівник: к. т. н., доцент Лютий Р.В.

Звіт аспірантів 2019, 2020, 2021 років зарахування за 2021/2022 навчальний рік


Шановні аспіранти!

Щодо організації звітування аспірантів 2019, 2020, 2021 років зарахування за 2021/2022 навчальний рік:

07 вересня відбудеться звітування аспірантів про хід виконання індивідуального плану роботи аспіранта на засіданні кафедри.

https://us04web.zoom.us/j/77309412416?pwd=cVd4TGlyN0lhUFg0V2VBLzJwdGdVUT09

Идентификатор конференции: 773 0941 2416
Код доступа: 212s1E

Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії відбувається відповідно освітньо-наукової програми та навчального плану доктора філософії (у вкладці), який складається з двох складових: освітньої та наукової.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/44-2022-%D0%BF#Text

«8. Наукові результати дисертації повинні бути висвітлені не менше ніж у трьох наукових публікаціях здобувача, до яких зараховуються:

1) статті у наукових виданнях, включених на дату опублікування до переліку наукових фахових видань України. Якщо число співавторів у такій статті (разом із здобувачем) становить більше двох осіб, така стаття прирівнюється до 0,5 публікації (крім публікацій, визначених підпунктом 2 цього пункту);

2) статті у періодичних наукових виданнях, проіндексованих у базах даних Web of Science Core Collection та/або Scopus (крім видань держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором);

3) не більше одного патенту на винахід, що пройшов кваліфікаційну експертизу та безпосередньо стосується наукових результатів дисертації, що прирівнюється до однієї наукової публікації;

4) одноосібні монографії, що рекомендовані до друку вченими радами закладів та пройшли рецензування, крім одноосібних монографій, виданих у державі, визнаній Верховною Радою України державою-агресором. До одноосібних монографій прирівнюються одноосібні розділи у колективних монографіях за тих же умов.

Стаття у виданні, віднесеному до першого – третього квартилів (Q1-Q3) відповідно до класифікації SCImago Journal and Country Rank або Journal Citation Reports, чи одноосібна монографія, що відповідає зазначеним вимогам, прирівнюється до двох наукових публікацій.

Належність наукового видання до першого – третього квартилів (Q1-Q3) відповідно до класифікації SCImago Journal and Country Rank або Journal Citation Reports визначається згідно з рейтингом у році, в якому опублікована відповідна публікація здобувача або у разі, коли рейтинг за відповідний рік не опублікований на дату утворення разової ради, згідно з останнім опублікованим рейтингом.

9. Статті зараховуються за темою дисертації за умови обґрунтування отриманих наукових результатів відповідно до мети статті (поставленого завдання) та висновків, а також опублікування не більше ніж однієї статті в одному випуску (номері) наукового видання.

Статті, опубліковані після набрання чинності цим Порядком, зараховуються за темою дисертації лише за наявності у них активного ідентифікатора DOI (Digital Object Identifier), крім публікацій, що містять інформацію, віднесену до державної таємниці, або інформацію для службового користування.

Не вважається самоплагіатом використання здобувачем своїх наукових праць у тексті дисертації без посилання на ці праці, якщо вони попередньо опубліковані з метою висвітлення в них основних наукових результатів дисертації та вказані здобувачем в анотації дисертації».

 1 рік підготовки в аспірантурі (2021 рік зарахування).

–         Звертаємо Вашу увагу на деякі зміни у формі витягів щодо конкретизації результатів виконання аспірантом індивідуального плану наукової роботи та наявності не менше однієї публікації, які відповідають актуальним вимогам Порядку присудження наукового ступеня доктор філософії (посилання вище).

–         підвести підсумки звітів аспірантів за перший рік підготовки на засіданні вченої ради інституту/факультету у вересні 2022 року, та у разі невиконання індивідуального плану роботи аспіранта (невиконання освітньої та/або наукової складової в повному обсязі) розглянути питання щодо відрахування з аспірантури за невиконання індивідуального плану роботи аспіранта.

–         у разі позитивних висновків про виконану роботу необхідно оформити індивідуальний план роботи аспіранта (освітню і наукову складову) на 2022-2023 навчальний рік.

 2 рік підготовки в аспірантурі (2020 рік зарахування).

Освітня складова підготовки в аспірантурі має бути завершеною в повному обсязі.

Звертаємо Вашу увагу на деякі зміни у формі витягів щодо конкретизації результатів виконання аспірантом індивідуального плану наукової роботи та наявності двох публікацій, які відповідають актуальним вимогам Порядку присудження наукового ступеня доктор філософії, викладеним вище.

–         підвести підсумки звітів аспірантів за другий рік підготовки на засіданні вченої ради інституту/факультету у вересні 2022 року, та у разі невиконання індивідуального плану роботи аспіранта (невиконання освітньої та/або наукової складової в повному обсязі) розглянути питання щодо відрахування з аспірантури за невиконання індивідуального плану роботи аспіранта.

–         у разі позитивних висновків про виконану роботу необхідно оформити індивідуальний план роботи аспіранта (наукову складову) на 2022/2023 навчальний рік.

 3 рік підготовки в аспірантурі (2019 рік зарахування).

–         з 06 по 17 вересня заслухати звіти аспірантів третього року навчання (2019 р. зарахування) про виконання індивідуального плану роботи аспіранта (наукової складової).

Звертаємо Вашу увагу на деякі зміни у формі витягів щодо конкретизації результатів виконання аспірантом індивідуального плану наукової роботи та наявності не менше трьох публікацій, які відповідають актуальним вимогам Порядку присудження наукового ступеня доктор філософії.