Вступ на 1 курс (за результатами НМТ або сертифікатами ЗНО)


ВАЖЛИВО!

Готовий рушити у світ дорослого життя після успішного завершення школи чи коледжу? Тоді вітаємо тебе на наступному етапі твоєї освітньої подорожі – складанні національного мультипредметного тесту! Це той момент, коли твої знання та навички стають ключем до відкриття безлічі можливостей. А якщо ти вже маєш досвід складання тестів у минулі роки, чи то через ЗНО, чи через інші тести, то ти вже знаєш, наскільки це важливо. Зате зараз у тебе є шанс скористатися своїми попередніми результатами, щоб відкрити двері до світу можливостей ще ширше. Головне – це обрати напрямок, який відповідає твоїм мріям та амбіціям, і впевнено крокувати в майбутнє!

Кафедра готує фахівців за акредитованою освітньою програмою «Комп’ютеризовані процеси лиття»

Після першого року навчання здобувачі мають можливість для формування індивідуальної тракєкторії навчання обрати вивченя Сертифікатної програми “Художнє та ювелірне литво”

Відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри  – Лук’яненко Іван Віталійович  телефон: +38 093-647-18-48

Вступники на основі повної загальної середньої освіти подають заяви тільки в електронній формі.

У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ):

  • української мови (обовʼязково),
  • математики(обовʼязково),
  • історії України (обовʼязково)
  • та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника).

– Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років). 

– та мотиваційного листа. 

Мотивацiйний лист – викладена вступником nисьмово у довiльнiй формi iнформацiя про йоrо особисту зацiкавленiсть у вступi до КПI iм. Іropя Сiкорськоrо. Загальний обсяг мотивацiйноrо листа для вступникiв для здобуття вищої освiти не має перевищувати 4 тисячi знакiв.

Складники мотивацiйноrо листа:

1. Обгрунтування вибору вступником КПI iм. Іropя Сiкорськоrо для здобуття вищої освiти.
2. Бачення вступником власного майбутньоrо та внеску у розвиток суспiльства після завершення навчання в КПI iм. Ігоря Сiкорськоrо.
3. Виклад попереднiх здобуткiв вступника (участь та перемоги у конкурсах, олiмпiадах, iнших освiтнiх та професiйних заходах; наявнiсть досягнень у навчаннi у вiддiленнi доуiнверситетської пiдготовки КПI iм. Ігopя Сiкорського (для вступникiв на навчання для здобуття ступеня бакалавра); наявнiсть публiкацiй (за наявностi) з повним бiблiографiчним описом та посиланнями, наявнiсть патентiв та авторських свiдоцтв (за наявностi), волонтерська дiяльнiсть або iншi здобутки, про якi вступник виявив бажання повiдомити та якi вплинули на його вибiр КПI iм. Ігоря Сiкорського для здобуття вищої освiти, допоможуть у навчаннi або потребують розвитку в закладi вищої освiти).
4. Пiдпис з вказанням iм’я та прiзвища вступника.

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році.

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 10 заяв.

Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня ти маєш підтвердити в особистому електронному кабінеті вибір місця навчання та подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання кваліфікованого електронного підпису.

Терміни вступної кампанії в 2024 році:

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

01 липня

Початок реєстрації заяв

19 липня

Закінчення реєстрації заяв

31 липня 18:00

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

не пізніше
05 серпня

Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення

не пізніше 18:00
08 серпня

Термін оприлюднення списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця за кошти фізичних та / або юридичних осіб

не пізніше 10 серпня – І етап
не пізніше 13 серпня – ІІ етап

Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та / або юридичних осіб

не пізніше 17:00 12 серпня – І етап
не пізніше 17:00 15 серпня – ІІ етап**

Терміни зарахування вступників

за державним замовленням – не пізніше 10 серпня;

за кошти фізичних та / або юридичних осіб – не пізніше 13 серпня – І етап;

не пізніше 16 серпня – ІІ етап**

** в разі наявності вакантних місць, за рішенням Приймальної комісії, терміни можуть бути подовжені.

Для подання заяв в електронній формі особа реєструє особистий електронний кабінет в ЄДЕБО на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/.
Під час реєстрації особа зазначає такі дані:

  • адресу особистої електронної пошти, до якої особа має доступ. Зазначена адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінету вступника;
  • пароль для входу до особистого електронного кабінету;
  • серію та номер документа (одного з документів) про раніше здобуту освіту (основа вступу);
    номер, PIN-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі – сертифікат ЗНО) / сертифіката НМТ / екзаменаційного листка, що був отриманий під час реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ. У разі наявності даних різних років та вступних випробувань вказується будь-який з передбачених до використання на відповідній основі вступу, визначений Порядком прийому;
  • тип, серію (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (у разі відсутності сертифікатів ЗНО / сертифіката НМТ / екзаменаційного листка ЄВІ / ЄФВВ);
  • реквізити документів, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, інформація про які доступна в державних реєстрах.

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО та НРК5 зараховуються бал (бали):

  • НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів (перший, другий, третій, четвертий предмети);
  • НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів (перший, другий, третій предмети);
  • або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів (перший, другий, третій предмети);
  • або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів (перший, другий, третій предмети) для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО;
  • або ЗНО 2021 року з двох конкурсних предметів (перший, другий предмети) для здобуття ступеня бакалавра на основі НРК5.

Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі – 130,00.

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО та НРК5 за результатами НМТ 2024 року, матурального іспиту, а також творчого конкурсу (у передбачених Порядком прийому та цими Правилами випадках) конкурсний бал (далі КБ) обчислюється за такою формулою:

(КБ) = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3+ К4 × П4 + КТ × TK ) / (К1 + К2 + К3+ К4 + КТ) + ОУ,

де: П1, П2, П3, П4 – оцінки з першого, другого, третього та четвертого предметів;
ТК – оцінка творчого конкурсу (у передбачених Порядком прийому та цими Правилами випадках);
ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 6 до Порядку прийому). Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.
Вагові коефіцієнти К1, К2, К3, К4 оцінок предметів для кожної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності) та ваговий коефіцієнт КТ оцінки творчого конкурсу (у передбачених Порядком прийому та цими Правилами випадках) визначені в додатку 7 до Порядку прийому.

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО та НРК5 за результатами НМТ 2023, НМТ 2022 років або ЗНО 2021 року, матурального іспиту, а також творчого конкурсу (у передбачених Порядком прийому та цими Правилами випадках) конкурсний бал обчислюється за такою формулою:

(КБ) = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3 + КТ × TK) / (К1 + К2 + К3 + КТ) + ОУ,

де: П1, П2, П3 – оцінки з першого, другого та третього предметів;
ТК – оцінка творчого конкурсу (у передбачених Порядком прийому та цими Правилами випадках);
ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності (спеціалізації, предметні спеціальності), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 6 до Порядку прийому). Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.
Вагові коефіцієнти К1, К2, К3 оцінок предметів для кожної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності) та ваговий коефіцієнт КТ оцінки творчого конкурсу (у передбачених Порядком прийому та цими Правилами випадках) визначені в додатку 7 до Порядку прийому.

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі НРК5 за результатами ЗНО 2021 року з двох предметів конкурсний бал обчислюється за такою формулою:

(КБ) = (К1 × П1 + К2 × П2) / (К1 + К2) + ОУ,

де: П1, П2 – оцінки з першого (українська мова / українська мова і література) та другого (математика, або історія України, або іноземна мова, або біологія, або фізика, або хімія, або географія) предметів;
ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності (спеціалізації, предметні спеціальності), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 6 до Порядку прийому). Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.
Вагові коефіцієнти К1, К2 оцінок предметів для кожної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності) визначені в додатку 7 до Порядку прийому.

Остаточно конкурсний бал множиться на регіональний (РК) та галузевий (ГК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:
РК за місцем фактичного знаходження закладів вищої освіти дорівнює 1.
ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв із пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації), передбачені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 6 до Порядку прийому); 1,00 – в інших випадках.
Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Максимальна сума – 200 балів.

Прохідні бали минулих років

Розклад роботи ПК:

Понеділок — п’ятниця: 9:00-18:00
Субота: 10:00-13:00
Неділя: Вихідний

Після зарахування на 1-й курс за напрямом підготовки “бакалавр” (на денну бюджетну або контрактну форму навчання) необхідно особисто представити документи в Приймальну комісію (9 корпус, 100 кімната).

Вартість навчання КПІ ім. Ігоря Сікорського

Офіційні документи розміщені безпосередньо на сайті Приймальної комісії https://pk.kpi.ua/official-documents/

Для вступників з тимчасово окупованих територій – Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Більш детальну інформацію про умови відбору та пільги можна отримати за адресою: http://pk.kpi.ua або https://pk.kpi.ua/entry-1-course/