Профорієнтаційний захід для учнів навчальних закладів м. Бердичів Житомирської області


9 лютого 2023 року в закладах освіти (Ліцей № 4, Ліцей “Територія 12”,  Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права) м. Бердичева Житомирської області відбувся профорієнтаційний захід. надати студентам поради та ресурси, необхідні для прийняття зважених рішень щодо свого майбутнього. На заході представлено презентацію представників кафедри ливарного виробництва, з метою надання цінної інформаціїю про різні кар’єрні шляхи, доступні для них, і прийняти обґрунтовані рішення щодо свого майбутнього.

Це чудова можливість отримати уявлення про те, що може принести їх майбутнє, і прийняти обґрунтовані рішення щодо своєї майбутньої освіти та кар’єри.

Робочий телефон: (044)-204-82-16 Робоча кімната: 416-9 Поштова скринька: foundry@kpi.ua; m.yamshinskiy@kpi.ua Освіта: 2002 рік. – закінчив інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”. Отримав кваліфікацію „магістр металургії”. 2005 рік. – захистив кандидатську дисертацію на тему „Ливарні жаростійкі сталі для виробів, що працюють в агресивних середовищах при температурах до 1250°С”. З 2007 року працює на посаді доцента кафедри. 2019 рік. – захистив докторську дисертацію на тему „Жаростійкі та зносостійкі ливарні сплави на основі заліза для роботи в екстремальних умовах”.