Вітаємо Міщенко Катерину Миколаївну з успішним закінченням KPI school of creativity. Summer edition.

У Київській політехніці завершився п’ятий, фінальний день KPI school of creativity.

Упродовж п’яти днів науковці й студенти обмінювались найкращими творчими ідеями.

Серед стартапів, які презентували учасники школи: відбудова країни, диджиталізація столиці, ефективне використання природної енергії, вдосконалення сфери менторства.

Вдосконалення сфери менторства. Ідея нашої команди заключалася в тому, щоб допомогти студентам знайти інших студентів, які могли б допомогти їм з розумінням проблемної теми. Інколи буває, що страшно запитати викладача, або викладач пояснює якось не зрозуміло, і тоді ми звертаємося за допомогою до інших кпішників. Тому ми вирішили зробити цей процес зручнішим завдяки платформі, на якій кожен студент зможе знайти собі ментора серед таких самих студентів, які розуміються на тій чи іншій темі