Графік захисту дипломних проектів і робіт освітньо-професійного рівня «бакалавр» 2021 рік

Дата ПІБ студента Керівник проекту/роботи
15.06.2021 12:00 Бандура В. О. к.т.н. доцент Кочешков А.С.
Буряк А.А. д.т.н. доцент Ямшинський М.М.
Нечай В.Ю. д.т.н. професор Затуловський А.С.
Петришин М.М. асистент Смірнова Я.О.
Тронь С.М. к.т.н. доцент Лютий Р.В.
Юзюк Д.В. д.т.н. доцент Ямшинський М.М.
Якимчук А.О. к.т.н. асистент Лук’яненко І.В.
Соловйов А.Д. к.т.н. асистент Лук’яненко І.В.
16.06.2021 12:00 Бойчук Є.А. к.т.н. доцент Гурія І.М.
Дячок Д.Р. к.т.н. доцент Лютий Р.В.
Буйволов В.І. к.т.н. асистент Лук’яненко І.В.
Демченко А.М. к.т.н. доцент Гурія І.М.
Лукашук А.І. д.т.н. професор Верховлюк А.М.
Миронов А.О. к.т.н. доцент Сиропоршнєв Л.М.
Варибрус О.В. д.т.н. доцент Ямшинський М.М.